• Budynek magazynowo-biurowy w Bilczy

  • Centrum Samorzadowe w Morawicy

  • Parking przy Pasażu Świętokrzyskim w Kielcach

  • Rynek Busko-Zdrój

Nasza firma

Przedsiębiorstwo Budowlane Perfect Sp. z o.o jest firmą ogólnobudowlaną powstałą w 2002 roku. Od początku swej działalności...

Oferta

  • prace ogólnobudowlane,
  • budowa obiektów użyteczności publicznej,
  • budowa budynków usługowych...

Kontakt

E-mail: perfect@perfect.kielce.pl
Tel.: 41 348 08 88
Tel. / Fax: 41 301 80 32

ZOBACZ LISTĘ
NASZYCH
REALIZACJI

Twoja firma potrzebuje sprzętu budowlanego?

BĄDŹ NA BIERZĄCO
CZYTAJĄC NASZE
AKTUALNOŚCI

Zarząd spółki Przedsiębiorstwo Budowlane „PERFECT” Spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Bilczy, wpisanej do KRS pod numerem KRS0000105340, działając na podstawie art.535 par.3 Kodeksu spółek handlowych udostępnia do publicznej wiadomości sporządzony dnia 23.01.2018r.

W dniu 5.07.2016 r. podpisalismy kolejną Umowę na wykonanie robót budowlanych w ramach inwestycji pod nazwą "Modernizacja - przebudowa budynku Pawilonu Głównego Mazowieckiego Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku w celu poprawy standardu leczenia gruźlicy - etap II". Inwestorem jest Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku reprezentowane przez Pana Grzegorza Krasowskiego.

Dnia 8 kwietnia 2016 r. podpisaliśmy umowę na zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach inwestycji "Budowa Oddziału Chorób Płuc i Gruźlicy dla Dzieci w Otwocku przy ul. Reymonta 83/91" wraz z towarzyszącą infrastrukturą techniczną, placem parkingowym i placem rekreacyjnym w systemie zaprojektuj i wybuduj. Inwestorem jest Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy w Otwocku reprezentowane przez Pana Antoniego Błachnio - Dyrektora Szpitala.

W dniu 14.10.2015 r. podpisaliśmy umowę na realizacje zadania p.n.:"Przebudowa Kliniki Neurochirurgii w bloku E3 i łącznika E2-3 wraz z nadbudową VI piętra nad blokiem E3". Inwestorem jest Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie reprezentowany przez gen.bryg.prof.dr hab.n.med. Grzegorza Gieleraka - Dyrektora WIM.